BG EN

Над 320 млн. лв. сме платили за КОВИД ваксини до момента

Здраве

Над 320 млн. лв. сме платили за КОВИД ваксини до момента

5921
на 22.05.2022
Над 320 млн. лв. сме платили за КОВИД ваксини до момента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 320 млн. лв. сме платили за ваксини срещу COVID-19 досега. Страната ни разполага с 4 млн. дози. Данните са на Министерството на здравеопазването, информира БТВ.

препоръчано

Тази седмица ведомството изпрати писмо до ЕК, в което настояваме да получаваме количества ваксини според нуждите на населението, а не да купуваме количества в излишък, които не са ни необходими.

Така ще се пренасочат средства за здравните услуги на бежанците от Украйна, например, обясниха от министерството.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК