ГОРЕЩО
КУЛТОВО! Станислав Анастасов предложи да се изпрати официално писмо до Министерски съвет, за да разберат депутатите какво точно работи вицепремиерката Недина (ВИДЕО)
Явор Куюмджиев пред ПИК TV: Идеята на Гюров за 20 евро на калпак за гориво е див предизборен популизъм (ВИДЕО)
Калин Стоянов приключи Иван Демерджиев с ТЕЗИ ПЕТ ТОЧКИ
САМО В ПИК! Георги Марков категоричен: Пеевски удари в десетката със Стефка Костадинова
ГНЕВНО НЕДОВОЛСТВО! Зърнопроизводителите готови да излязат с тракторите срещу самозванеца Христанов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 70 души са пострадали при пожара в Хакасия, проверява се информацията за двама загинали, предаде РИА Новости, като се позовава на информация на официалния сайт на републиката.
Заради силните пориви на вятъра в неделя в Хакасия рязко се е влошила пожароопасната обстановка. В 13 часа местно време президентът на републиката въведе извънредно положение.
„По данни към 18 часа местно време от огъня са пострадали 70 души. Има непотвърдени данни за двама загинали. Информацията постоянно се уточнява“, се казва в съобщението.
препоръчано
Извънредно положение в Хакасия заради пожарите
4077
на 12.04.2015


