ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ОБНОВЕНА)
ПЪРВО В ПИК! Калин Стоянов: ДПС-Ново начало категорично отстоява правото на глас на всеки български гражданин, където и да живее! (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Изплува мексиканска връзка в мистерията с три трупа край Петрохан. Убитите - съдружници в асоциация за екстремни спортове (СНИМКИ)
НЕЩО УЖАСНО предвещавало трагедията на хижа "Петрохан". Преди кървавата вендета един от рейнджърите звъннал на майка си...
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ с оферта към Йотова: Ако посочите депутат, който може да се справи като служебен премиер, ние ще го подкрепим за председател на Народното събрание (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Община Пловдив е провела проучване след 11 000 семейства, чиито деца посещават детски заведения в града. То показва, че масово няма кой да гледа малчуганите, тъй като повечето родители ходят на работа.
препоръчано
"88% от родителите искат детските градини в Пловдив да работят", съобщи заместник-кметът по образование Стефан Стоянов. Останалите 12% против отварянето им.
Важно уточнение е, че половината от далите положителен отговор, са за отварянето на детските заведения преди празниците.
свързани новини
Дежурни детски градини и ясли за децата на медиците в Пловдив от понеделник
14463
на 26.11.2020
Очаква се в петък общинската администрация да реши кога ще стане това, предава "Под тепето".
КРАТКА РАДОСТ: Фалшива заповед разпусна учениците в Русе
11530
преди 19 часа
Министър Вълчев откри нов STEM център на два етажа с 8 зали
14426
на 30.01.2026
Италианска филология и още три специалности стават защитени
14950
на 28.01.2026


