BG EN

Найджъл Фараж: 2016 г. бе година на голяма политическа революция, следващата година следва още

ЕС

Найджъл Фараж: 2016 г. бе година на голяма политическа революция, следващата година следва още

7620
на 25.11.2016
Найджъл Фараж: 2016 г. бе година на голяма политическа революция, следващата година следва още
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският политик от Партията на независимостта на Великобритания Найджъл Фараж определи 2016 г. като „годината на голямата политическа революция“ заради референдума за Брекзит и избора на Доналд Тръмп за президент на САЩ, предаде Breitbart.

препоръчано

„Когато хората се обърнат към историята след сто или 200 години, 2016 г. ще изпъква като една от великите години. Това е година на голяма политическа революция“, заяви Фараж. „Брекзит бе първата тухла, отчупена от стената на закостенялата политическа система, а изборът на Доналд Тръмп за президент на САЩ на 8 ноември бе нещо, което пренарежда положението“, добави той. Фараж добави, че тези, които са недоволни от случилото се през 2016 г. „ги очаква още по-лоша следваща година“. 

Въпреки това, той предупреди, че Консервативната партия на Великобритания може да предаде Брекзит. Политикът добави, че докато в САЩ „революцията е била пълна“, във Великобритания „хората казаха волята си, но някои професионални политически играчи все още присъстват на шахматната дъска“. Той предрече „сеизмичен шок“ на следващите парламентарни избори във Великобритания. 

 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК