ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-новият турски боен дрон, оборудван с последните смарт технологии, премина успешно първия пробен полет, съобщава вестник Yeni Safak, цитирано от „Фокус”.
препоръчано
Изданието уточнява, че продължителността на полета е била 16 минути.
Излитането и кацането на безпилотния летателен апарат е било изцяло автоматично. Изпитанията са проведени в северозападната част на Турция, уточни базираният в Истанбул производител на дрона.
Новопроектираните безпилотни летателни апарати се очаква да се използват за стратегически военни задачи, подчертава изданието.
САЩ загубиха дрон над Триполи
13822
на 23.11.2019
Американски военен дрон се разби в Ирак
14534
на 09.08.2019
Русия се похвали с първия полет на новия си дрон (ВИДЕО)
20094
на 20.08.2019


