ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
КОЙ ПЛАЩА МАСРАФА? ППДБ пак разпъват техника за стотици хиляди на площада поред парламента (СНИМКИ)
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
СМЯХ В ЗАЛАТА: Пусни Тиктока, да чуем Кокора - ето за какво още трябва да протестират пепеците
ЧАС ПИК
Намаляха шансовете за живота на малката Елена, която бе блъсната в касапницата на "Цариградско шосе"
7199
на 15.07.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малката Елена остава в много тежко състояние, майка й е стабилизирана. Това съобщи доц. Мария Атанасова от болница "Света Анна" пред TV7. "С тази черепно-мозъчна травма момичето няма да може да се възстанови напълно", призна лекарката. Двете пострадаха в жестоката касапница на "Цариградско шосе" в сряда, когато такси се вряза в автобусна спирка и помля 12 души. 26-годишна жена почина, по-тежко пострадаха Елена и майка й, както и мъж, който е стабилизиран с изваден далак.
препоръчано
"Всеки ден продължаваме да се борим за живота на Елена. Дано да прескочи критичния момент. Всички лекари правим, каквото е по силите ни, но травмите са изключително тежки", каза още доц. Атанасова.
Еврокомисията не е съд. А търгът не е лечение
23919
преди 2 часа
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина първият двукратен олимпийски шампион по борба Боян Радев
99072
преди 3 часа


