ГОРЕЩО
НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?! Лъсна поредното сигурно доказателство, че "педо*илската партийна ППДБ секта са се изпраскали и застреляли..."
Радев готви големи промени с министерствата
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
42-годишният Александър Семерджиев от Чепеларе, който бе обявен за местно издирване, е открит мъртъв.
препоръчано
Тялото му е намерено в местността "Картола", потвърди директорът на ОДМВР - Смолян ст. комисар Костадин Пачеджиев, съобщава БНР.
"Открит е преди минути, не е ясна причината за смъртта. Към мястото пътуват съдебен лекар и полицейска група", допълни той.
Мъжът бе издирван в продължение на три дни от полиция, роднини и доброволци. Днес в акцията по намирането на Александър Семерджиев бе включено и следово куче.
По-рано в района на местността "Картола", над село Момчиловци, в близост до кръстовището за Лъки, бе открита заключената му кола.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ: Намериха мъртъв изчезнал младеж от Варна
22749
на 02.02.2023


