ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Темпераментната красавица неведнъж е обвинявана в насилие, но тя твърди, че вече е по-добър човек и е по-зряла.
препоръчано
"С годините омекнах много. Хората, които ме познават, знаят каква съм аз", каза супермоделът пред вестник "Дейли Стар".
През 2008 г. Наоми беше обвинена, че е наплюла полицай на летище "Хийтроу" в Лондон след спор за загубения й багаж. Тя се призна за виновна и заплати солидна глоба и положи 200 часа общественополезен труд.
Днес тя смята, че е по-улегнала и спокойна и според нея промяната е настъпила с течение на годините.
"Не се взимам на сериозно. Човек трябва да бъде щастлив и да има положителен мироглед", споделя Кембъл.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
85343
преди 1 часа
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
10764
преди 2 часа


