BG EN

Нападнаха жена на кандидат-кмет! Замериха я с камък и пиратка

ЧАС ПИК

Нападнаха жена на кандидат-кмет! Замериха я с камък и пиратка

9380
на 23.10.2015
Нападнаха жена на кандидат-кмет! Замериха я с камък и пиратка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

70-годишна жена от сливенското с. Камен бе ранена от хвърлен камък с прикрепена към него пиратка. Пострадалата е съпруга на кандидат за кмет на селото. Нападението станало в четвъртък вечерта, уточнява "Труд".

препоръчано

Неизвестен бандит запратил камъка по прозореца на къщата, където живее семейството. Камъкът счупил стъклото и ударил по главата възрастната жена. Тя е в болница с открита рана на главата и счупени пръсти на едната ръка. Според местни хора преди десетина дни в дома на кандидат-кмета били хвърлени димки.

От полицията съобщиха, че сигналът за атентата е подаден от съпруга на ранената жена.
Районна прокуратура е образувала досъдебно производство за хулиганство, извършено с особена дързост. Нападателят се издирва.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК