ГОРЕЩО
Енергийният министър обяви важни промени заради ангажимента ни по ПВУ (ВИДЕО)
Пламена Заячка: Жителите на район "Средец" очакват от кмета резултати, а не експерименти
Диана Дамянова РАЗБИ БЯЛАТА АУРА на Гюров и Гюровците заради поголовните кадрови смени
НА ПЪРВО ЧЕТЕНЕ: Парламентът даде зелена светлина държавата да тегли нов дълг
ГОРЕЩО В ПИК! ДПС ще подкрепи тегленето на нов дълг: Държавата не може да си позволи забавяне на плащания към общини и предприятия
Балкани
НАПРЕЖЕНИЕ ВЪВ ВЪЗДУХА! Гръцки изтребители прихванаха турски, грък е в неизвестност - самолетът му паднал в морето
25213
на 12.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцки военен пилот се води изчезнал, след като неговият изтребител "Мираж 2000-5“ падна днес в Егейско море след прехват на турски бойни самолети, предаде АФП, цитирайки гръцката телевизия ЕРТ.
препоръчано
Бреговата охрана и кораби на гръцките ВМС да изпратени край остров Скирос, където се смята, че е паднал самолетът. Не е ясно дали пилотът е успял да катапултира
Телевизията съобщи, че самолетът бил част от патрулна двойка, която току що била прехванала турски изтребители, предава БНР.
свързани новини
Гръцки изтребители често са вдигани за прехват на турски самолети, които влизат във въздушно пространство над Егейско море, което Атина смята, че е гръцко, посочва АФП.
Гърция глези пенсионерите, раздаде 25 000 безплатни почивки
3891
преди 28 минути
Йотова посреща делегации от 12 държави на форум в София
18023
преди 7 часа
Над 3 кг кокаин откри кипърската полиция в Ларнака
11328
преди 15 часа


