ГОРЕЩО
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ/ВИДЕО)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Родители на деца в 7-и клас твърдят, че учителка по БЕЛ ги нарича "глупаци, "нещастници" и други. Дори ударила едно от децата няколко пъти по гърба.
препоръчано
Родителите първо мислили, че детето си измисля, разказа една от майките в столичното 12-о СУ.
Те поискали да видят записи от камерите. Оказало се, че точно в този ден те не работили.
Директорката на училището разказа, че ударът бил по чина, а не по детето.
Имало няколко родителски срещи заради поведението на учителката. След тях тя временно променяла отношението си. Директорката разказала, че няма как да я смени, защото няма кой да я замести, предава Нова телевизия.
ВАЖНО ЗА ШОФЬОРИТЕ: Ще има проблем с винетките, ето кога
8078
преди 49 минути
Нов скок на билета Пловдив-София, пътниците недоволстват
8234
преди 2 часа
Край на синята трудова книжка
13490
преди 4 часа


