ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко от протестиращите в столицата на Молдова са преминали през полицейските заграждения и са нахлули в сградата на парламента, предаде от Кишинев кореспондент ТАСС.
препоръчано
Те са поискали среща с депутати, които по спешност приеха състава и програмата на правителството без предварително обсъждане. От полицията са обяснили на протестиращите, че депутати в сградата на парламента вече няма, и те са я напуснали, уточнява Фокус.
Събралите се около парламента протестиращ не се разотиват, въпреки призивите на полицията. А броят им се увеличава, тъй като след края на работния ден край парламента се стичат зяпачи.
свързани новини


