BG EN

Напрежение в театъра! Завистлив колега счупи "Икар"-а на Сашо Кадиев

ЧАС ПИК

Напрежение в театъра! Завистлив колега счупи "Икар"-а на Сашо Кадиев

37069
на 01.04.2014
Напрежение в театъра! Завистлив колега счупи Икар-а на Сашо Кадиев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актьорът Иван Петрушинов счупил наградата „Икар" на колегата си Александър Кадиев в Малък градски театър „Зад канала". За това се оплака самият син на Катето Евро в сутрешния блок на Би Ти Ви.

препоръчано

В Деня на театъра Съюзът на артистите в България (САБ) връчи наградите „Икар" на официална церемония в Народния театър „Иван Вазов". Кадиев беше награден за второстепенна мъжка роля за спектакъла „Скъперникът" от Молиер на режисьора Лилия Абаджиева.

По думите на Кадиев, на следващия той занесъл статуетката в театъра, където е „естествената й среда".

„Всички се радваха, но актьорът Иван Петрушинов, хората го знаят като Дядо Коледа, го счупи. Представяте си какви завистливи колеги има... Едва успях да го залепя", възмути се актьорът.

Самият Петрушинов имал поне 3-4 версиите за случилото се. Едната е, че се развълнувал и ръцете му се разтреперили, другата - че се изпотил и наградата се изплъзнала, а най-любопитната е: „Хвърлих го на пода. Нали е Икар, трябва да лети".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК