BG EN

Наркоман е бил мъжът, убил баща си в Симеоновград

Крими

Наркоман е бил мъжът, убил баща си в Симеоновград

24242
на 03.06.2024
Наркоман е бил мъжът, убил баща си в Симеоновград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъжът, който уби баща си Симеоновград и след това сложи край на живота си, е бил наркоман, съобщава БНТ.

препоръчано

Според медията 38-годишният мъж е живеел в с. Дебелт, община Средец, Бургаска област.

Не е ясно защо той е бил при баща си.

Също така по данни на обществената телевизия тялото на заклания мъж е било намерено от брата на убития, който е подал сигнал на телефон 112.

Докато полицаите са оглеждали местопрестъплението, на спешния телефон машинист на товарен влак е подал сигнал, че блъснал човек по линията Симеоновград- Харманли. Машинистът видял мъж, който стоял близо до линията.

Когато влакът приближил мъж, той скочил пред машината.

Машинистът е тестван за употреба на алкохол и дрога, пробите са отрицателни, допълват от полицията.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК