BG EN

Наско Сираков празнува Атанасовден в женско царство (СНИМКА)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Наско Сираков празнува Атанасовден в женско царство (СНИМКА)

9692
на 18.01.2021
Наско Сираков празнува Атанасовден в женско царство (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Собственикът на Левски Наско Сираков празнува Атанасовден в своето женски царство, видя ПИК.

препоръчано

В тази светлина го представи неговата съпруга Илиана Раева. Шефката на федерацията по художествена гимнастика качи снимка на Наско с трите му внучки, придружена със следното пожелание:

"Днес е Атанасовден. Честит имен ден на моето момче и на всички, които празнуват!".

На фотографията дядо Наско изглежда повече щастлив в компанията на трите си малки принцеси - Илиана, Асияна и Емили.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК