BG EN

НАТО дава обяснения за инцидента със самолета на Сергей Шойгу

ГОРЕЩО
Европа

НАТО дава обяснения за инцидента със самолета на Сергей Шойгу

32902
на 13.08.2019
НАТО дава обяснения за инцидента със самолета на Сергей Шойгу
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изтребителите на НАТО са се приближили във вторник над Балтийско море към самолета на министъра на отбраната на Русия Сергей Шойгу за идентификация, съобщиха пред ТАСС от пресслужбата на Алианса, пише "Фокус".
„Самолетите от мисията „въздушна полиция“ (air policing) на НАТО в Балтийско море са вдигнати във въздуха, за да идентифицират самолет, който е летял в близост до въздушното пространство на Алианса. Веднага след провеждането на идентификацията, самолетът се е върнал в базата. НАТО не е имал информация кой е бил на борда на руския самолет“, съобщават от пресслужбата.
По-рано изтребител F-18 на НАТО се опита да све приближи до самолета на Шойгу над неутралните води на Балтийско море, но е бил отблъснат от руските Су-27.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в последния ден на юли САМО В ПИК: Хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в последния ден на юли
ПИК TV x
Острие на БСП накара опозицията и Радев да си скубят косите: Правителството ще изкара пълен мандат - избори на четири години (ВИДЕО) Острие на БСП накара опозицията и Радев да си скубят косите: Правителството ще изкара пълен мандат - избори на четири години (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента