ГОРЕЩО
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ваня Стефанова е новият и.ф. главен прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз и НАТО настояха за намаляване на напрежението между Русия и Украйна в Азовско море и призоваха Москва да „възстанови свободното преминаване“ през Керченския пролив, предава AFP, цитира Фокус.
„Очакваме Русия да възстанови свободното преминаване през Керченския пролив, като се призовават всички към сдържаност и да действат за незабавното деескалиране на ситуацията“, обявиха от ЕС.
В изявлението си НАТО също апелира за „съдржаност и деескалация“, като призовава Русия „да гарантира безпрепятствен достъп до украинските пристанища в Азовско море, в съответствие с международното право“.
препоръчано
свързани новини
Русия с мощни удари по бойците, отговорни за нападението в Алепо
16643
на 25.11.2018


