BG EN

НАТО прекратява практическото сътрудничество с Русия

ЧАС ПИК

НАТО прекратява практическото сътрудничество с Русия

5781
на 18.03.2014
НАТО прекратява практическото сътрудничество с Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Генералният секретар на НАТО Андерс Фог Расмусен заяви, че Алиансът прекратява практическото си сътрудничество с Русия във връзка със събитията около Украйна, предаде ИТАР-ТАСС.

препоръчано

„В момента ние преосмисляме нашите отношения с Москва. Ние планирахме да проведем съвместна операция по море за обезпечаването на сигурността на американския кораб, на борда на който ще бъде унищожено сирийското химическо оръжие. Ние ще го охраняваме, но Русия няма да участва в операцията”, заяви генералният секретар на НАТО. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК