ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ШАРЕН СВЯТ
Находка! Край Папуа Нова Гвинеа бяха открити останките на изчезнала през 1914 година австралийска подводница
10424
на 21.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на отбраната на Австралия съобщи, че са били открити останките на първата австралийска подводница HMAS AE1, която изчезна на 14 септември 1914 година край бреговете на остров Папуа Нова Гвинеа, съобщава ТАСС.
препоръчано
„Най-старата военноморска тайна на Австралия бе разкрита с намирането на мястото на крушението на първата австралийска подводница HMAS AE1 край бретовете на Дюк оф Йорк в Папуа Нова Гвинеа“, се казва в официално изявление на министъра на отбраната на Австралия Марис Пейн.
Отбелязва се, че останките на подводницата са били открити на дълбочина от над 300 метра.
Превод и редакция: ПИК


