ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„Основната ни цел е прескачане на груповата фаза на Европейското първенство”, това заяви треньорът на българския национален отбор по мини футбол Стоил Фърцов.
препоръчано
Първенството на Стария континент ще се проведе от 21 до 26 септември в Хърватия, като в него ще вземат участие 32 отбора. Българите попаднаха в група с настоящия шампион Румъния, Шотландия и Сърбия. „Участваме за четвърти път на Европейско първенство, като се надявам да се представим добре и да се върнем с високо вдигната глава”, допълни президентът на федерацията по мини футбол Лъчезар Паланков.
свързани новини
Националите стартират участието си на 22 септември срещу отбора на Сърбия.
Одобрени са големи промени във футболните правила
7864
преди 1 часа
Любослав Пенев се прибра в България
47536
на 20.01.2026
Вече е ясно кога легендата Любо Пенев се прибира у дома
35768
на 20.01.2026
Херо взима в Ботев Пловдив крило от Лудогорец
17111
на 19.01.2026


