ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Националният исторически музей дарява приходи за възстановяването на щетите в Италия
7937
на 29.08.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният исторически музей се присъединява, в рамките на евроатлантическата солидарност, към акцията на италианските музеи за отчисляване на приходите от билети от изминалата неделя, в полза на пострадалите от земетресението в областта Лацио.
препоръчано
За такъв ден НИМ обявява 06 септември 2016 г. – Деня на Съединението, когато се очаква да има най-много посетители. Националният исторически музей призовава и други български музеи да се присъединят към тази акция, като припомня, че всяка разрушена сграда в пострадалите села и градчета е паметник на културата.
свързани новини
В НИМ ще покажат златна корона на българска царица
49649
на 24.06.2016
Стотици посетиха НИМ в Нощта на музеите
13008
на 21.05.2016
НИМ ще гостува в Кюстендил с мобилната изложба „Крехка толерантност“
7834
на 26.01.2016
НИМ показва главите на четирима римски императори
16456
на 18.04.2016
Въвежда се временна организация на движение в София заради събитие в НИМ
4897
на 22.01.2016


