ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
Футбол
Националният футболен селекционер след загубата от Уелс: Не трябва да обвиняваме играчите
10198
на 15.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният футболен селекционер на България Георги Дерменджиев сподели първите си впечатления след домакинското поражение на тима с 0:1 от Уелс в двубой от Лигата на нациите пред БНТ.
препоръчано
"Имаше желание в играчите, но Уелс е един добър отбор – каза той. - Важното бе да видим всичките момчета и да се види кой ще върши работа. Виждат се тези, които имат желание и качества. Ние не трябва да имаме сериозни обвинения към играчите.
Колко треньори минаха? Матеус, Пенев, Стоичков, Хубчев и други, нивото е пак същото, това е. За седем или осем дни се изиграват три мача. За нас беше решаваща срещата с Унгария. При нас има психологически срив, опитахме да се вдигнем в тези мачове".
свързани новини
Националите ни с нова загуба
32080
на 14.10.2020
Беласица взима бивш играч на ЦСКА
7599
преди 10 часа
Пирин обяви кризисен режим
6053
преди 10 часа
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
10189
преди 14 часа
ВЪЛНЕНИЯ В АРДА: Попето може да продължи с футбола, но при следното условие...
20750
преди 14 часа


