BG EN

Националното следствие поема тежката катастрофа в Шумен

Темида

Националното следствие поема тежката катастрофа в Шумен

6423
на 14.10.2022
Националното следствие поема тежката катастрофа в Шумен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Разследването на катастрофата в Шумен, при която загина 22-годишно момиче вече се води от Национална следствена служба.

препоръчано

Наблюдаващата прокуратура също вече не е окръжната в Шумен, а Софийска градска прокуратура, потвърдиха от Апелативната прокуратура във Варна, предава Би Ти Ви.

Тежкият инцидент се случи на 28 септември, когато обвиняемият 18-годишен Жечко Кюркчиев блъсна с управлявания от него джип колата на Светомира Станчева.

Младата жена почина малко след удара, а нейна спътничка пострада. Инцидентът стана на кръгово кръстовище на булевард “Симеон Велики“ в Шумен.

Кюркчиев е под домашен арест, а разследването е разделено на две части – една за фаталната катастрофа и една за изгорелия на база на МВР джип на 18-годишния младеж.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК