BG EN

Национал продължи договора си с баскетшампиона "Левски"

Баскетбол

Национал продължи договора си с баскетшампиона "Левски"

3898
на 03.09.2014
Национал продължи договора си с баскетшампиона Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националът Николай Върбанов ще играе с екипа на "Левски" и през новия сезон, съобщиха от клуба. 29-годишният Върбанов стана шампион със "сините" и бе част от историческия требъл на тима със спечелената Купа на страната и Балканска лига през изминалата кампания, в която записа 62 мача със средни показатели от 8,2 точки и 5,1 борби. Въпреки финансовите проблеми в клуба, центърът ще продължи да помага на софиянци и за новото предизвикателство в Адриатическа лига.

препоръчано

"Левски" успя да привлече и още един класен състезател в подкошието Милян Пупович. 31-годишният Пупович през миналата година игрла за Черно море и остави отлични впечатления с уменията си със по 15.0 точки и 8.4 борби в 34 срещи на варненци. Сърбинът ще подпише своя договор тази седмица и ще започне подготовка със "сините".

Шампионите ще  бъдат в пълен състав през следващата седмица, когато ще бъде и откритата тренировка на отбора преди началото на контролите, на която медиите и феновете ще могат да видят групата на старши треньора Константин Папазов за следващия сезон.

 

Източник: Sportal.bg

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за Коледа - Раците да внимават сами да не си развалят празника, емоциите завладяват Козирозите САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за Коледа - Раците да внимават сами да не си развалят празника, емоциите завладяват Козирозите
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК