ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
КУБ официално: Всички документи за Баба Алино са издадени по време на кмета Коцев и с негово знание
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Животът днес
Нашенците в Брюксел събират подписи в подкрепа на електронното гласуване
3550
на 02.09.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Брюксел днес започва събиране на подписи в подкрепа на референдума. "Подкрепете инициативата за въвеждане на дистанционно гласуване по електронен път при провеждане на изборите и референдумите в България! Елате и се подпишете!". Това е призивът в социалните мрежи. Един от организаторите там – Алина Добрева, обясни в интервю за БНР необходимостта от въвеждането на електронното гласуване.
препоръчано
„Например, в голяма страна като САЩ има само няколко места, където да се гласува, за да се придвижи един човек до тези избирателни пунктове в консулства или посолства, това струва изключително много време, пари, за да извършат този акт на активна гражданска позиция”, разясни Добрева.
свързани новини
Електронното гласуване щяло да стимулира циганския вот
4593
на 24.05.2013


