BG EN

НА ВНИМАНИЕТО НА ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР: МОЩЕН СКАНДАЛ! Санитари от болница “Сърце и мозък” в Плевен откраднали обеците на премазаната от тир Сияна

ГОРЕЩО
Акценти

НА ВНИМАНИЕТО НА ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР: МОЩЕН СКАНДАЛ! Санитари от болница “Сърце и мозък” в Плевен откраднали обеците на премазаната от тир Сияна

132425
на 23.06.2025
НА ВНИМАНИЕТО НА ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР: МОЩЕН СКАНДАЛ! Санитари от болница “Сърце и мозък” в Плевен откраднали обеците на премазаната от тир Сияна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

“Ще обърна всичко докато не спрете. Крадци!!!”, изплака почерненият баща във фейсбук

препоръчано

Мощен скандал, който ще коства лятната ваканция на здравния министър, набира сили. Най-вероятно доц. д-р Силви Кирилов ще бъде извикан да дава обяснение пред Народното събрание за изключителна мерзост, разиграла се в плевенския филиал на болници “Сърце и мозък”. Отвратителното деяние е свързано с трагично загиналата Сияна, която беше премазана от тир по пътя край с. Радомирци в края на м.март т.г.  Мъката за родителите й няма край става ясно от публикация в медиите. Оказва се, че докато телцето на детето е било в болница “Сърце и мозък” Плевен за аутопсия, някой изрод от медицинския персонал е откраднал обеците му. Използваме тази дума не случайно, т.к за мародерството над детски труп трудно може да се измисли по-неутрален израз.

За гнусното престъпление в последните часове от земния път на прекрасното момиченце научаваме от баща му Николай Попов, който публикува смразяващ кръвта статус във фейсбук:

“….. Милото ми детенце е било обрано. Някой си е позволил да свали обеците от тялото и.
Това се е случило след като е починала в болница “Сърце и мозък” в Плевен.
Нямам думи…..
Ще обърна всичко докато не спрете!
Крадци!!!!….”

Наши източници от Плевен коментираха, че най-вероятно ужасяващото деяние е дело на санитарите, за които било станало практика да обират труповете на хората, закарани за последен преглед преди да бъдат погребани. Представители на по-ниско квалифицирания персонал дори били организирали своеобразна черна борса с вещи на покойници. Те се възползвали от мъката на близките им, които в такъв момент изобщо не се сещали да следят за ценностите им.

Въпрос на морал и елементарна човещина в този случай обаче би било здравният министър да назначи проверка на болница “Сърце и мозък” в Плевен. Припомняме, че безчовечното деяние е само малка част от серията злоупотреби, за които наши читатели алармират в последните години. Явно обаче шефовете на болницата имат солиден гръб по върховете на държавата и остават недосегаеми.

Екипът ни ще следи дали Министерството на здравеопазването ще бъде безучастно към гаврата с малката Сияна, която си отиде от този свят именно заради корупция и чиновнически безобразия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения
ПИК TV x
Асим Адемов РАЗБИВА МИТОВЕ пред ПИК TV: ДНК-то на Промяната рухна! Лъжа е, че в еврозоната ще плащаме чужди дългове Асим Адемов РАЗБИВА МИТОВЕ пред ПИК TV: ДНК-то на "Промяната" рухна! Лъжа е, че в еврозоната ще плащаме чужди дългове
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента