ГОРЕЩО
Жажда за голф: Топ 5 на най-добрите игрища в света
Виктор Димчев пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС печелят избиратели с добра комуникация, Радев се срива без битка – „вълната“ се оказа мит (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Движил ли се е Кандев, лейтенантът на Дечев, с 200 км./ч. по магистралата по тъмно снощи?
ШУШУ-МУШУ: Дечев готви за шеф на СДВР бопаджийка от Варна - дама особено близка до сърцето му и неговата страст към яхтите и морето
Професор от Софийския университет срина Гюров със земята заради инфлуенсърската среща
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На турската военна база „Инджирлик“ са преустановени всички операции, а на територията й е обявена терористична заплаха, предава TACC, като се позовава на информация от местни медии.
препоръчано
Други подробности към момента не се съобщават.
Късно в петък вечерта военни групи съобщиха по държавната телевизия, че поемат властта в страната – акт, който премиерът Бинали Йълдъръм заклейми като незаконен. Медиите съобщават за самолети и хеликоптери над Анкара.
Според журналисти се е стигнало и до сблъсъци между полиция и военни.


