BG EN

На "Герена“ си отдъхнаха - основен защитник преподписа

Футбол

На "Герена“ си отдъхнаха - основен защитник преподписа

34694
на 13.01.2024
На Герена“ си отдъхнаха - основен защитник преподписа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски удължи до лятото на 2026 година договора на защитника Келиан ван дер Каап, съобщиха официално от клуба.

препоръчано

Нидерландският футболист дебютира за "Левски" на 19 февруари 2022 година. До този момент е изиграл 70 мача и е отбелязал 1 гол със синия екип.

"ПФК Левски" пожелава на Келиан ван дер Каап много победи и щастливи мигове със синята фланелка", написаха от клуба.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК