BG EN

На ГКПП Кулата-Промахон: Арестуваха двама българи с фалшиви PCR тестове

Животът днес

На ГКПП Кулата-Промахон: Арестуваха двама българи с фалшиви PCR тестове

13963
на 24.08.2021
На ГКПП Кулата-Промахон: Арестуваха двама българи с фалшиви PCR тестове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама българи са задържани на граничен пункт Кулата-Промахон заради представяне на фалшиви PCR тестове, съобщава новинарският сайт serres 24. gr. Задържаните са мъж на 42 години и 38 годишна жена. 

препоръчано

При опит да влязат в Гърция вчера сутринта, граничните власти на югозападната ни съседка установили, че двамата представят фалшив негативен PCR. Незабавно мъжът и жената са задържани. Наложена им е глоба от по 5 000 евро 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК