ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протестиращите срещу кабинета "Орешарски" захвърлят дрехите и започват да протестират по бански. Недоволните се заканиха, че утре ще пият кафета си пред Народното събрание по бански и върху надуваеми дюшеци.
препоръчано
Те подчертават, че нито морето, нито планината, ще ги отклони от целта им. Някои протестиращите дори се зарекоха да последват народните представители и министрите в курортите, където ще почиват.
Утре се очаква повече хора да се включат в сутрешното пиене на кафе, тъй като тогава ще се гласува ваканцията на парламента. Днес за първи път недоволните хора от кабинета “Орешарски” протестираха пред централата на ГЕРБ
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
36426
преди 1 часа
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
122498
преди 2 часа
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
91899
преди 2 часа


