ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
МВР с позиция за случая "Петрохан", ето какъв призив отправи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На Коледа явно наистина стават чудеса, след като сериозно закъсалият Фулъм успя да победи с 2:1 Норич, и то като гост в мач от празничната програма на "Боксинг Дей" във Висшата лига.
Димитър Бербатов пропусна двубоя заради контузия, а съотборниците му стигнаха до важните 3 точки след гол на опитния Скот Паркър в 87-ата минута. Преди това Гари Хупър беше открил за "канарчетата" в 13-ата, а Пайтим Касами изравни за "котиджърс" в 33-ата.
След успеха, който е едва пети за Бербо и компания от началото на сезона във Висшата лига, Фулъм събра 16 точки. Въпреки победата обаче, тимът остава в зоната на изпадащите, заемайки 18-ото място. Норич е на 14-ата позиция с 19 точки.
препоръчано
Два клуба от Серия А напират за перла на Левски
13172
на 05.02.2026
ПОДПИСА: Мъри прибра национал в Измир
10609
на 05.02.2026
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
22673
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
15986
на 02.02.2026


