ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Черна гора съобщи, че е предотвратила бомбено нападение в столицата Подгорица. При спецакция са арестувани трима души, предаде БГНЕС.
препоръчано
Задържаните са на възраст 35, 36 и 38 години. При акцията е открита ръчно взривно устройство М-75, което било изработено в град Плужине.
Двама от арестуваните са се движели с откраднат автомобил.


