BG EN

На тъмно: Над 100 000 домакинства в Япония останаха без електроснабдяване заради тайфун

Азия

На тъмно: Над 100 000 домакинства в Япония останаха без електроснабдяване заради тайфун

10942
на 03.09.2020
На тъмно: Над 100 000 домакинства в Япония останаха без електроснабдяване заради тайфун
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тайфунът „Майсак”, който удари югозападната част на Япония, е станал причина за спиране на електрозахранването на най-малко 117 000 домакинства на остров Кюсю, съобщи телевизия NHK.

препоръчано

Сигнали за проблеми с електричеството са подадени в префектурите Сага, Кумамото, Фукуока. Най-много са проблемите в префектура Нагасаки.

Тайфунът се насочва към Корейския полуостров, като скоростта му е 45 метра в секунда.

Това е девети тайфун, образувал се в Тихия океан от началото на 2020 година.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК