ГОРЕЩО
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На фона на масови протести срещу управляващите и обща стачка в Сърбия, президентът Александър Вучич учреди ново надпартийно движение.
препоръчано
Той заяви, че всички са поканени да се присъединят. Учредяването се проведе в Ягодина, в Западна Сърбия. По призива на студентските организаии, хиляди сърби вчера не отидоха на работа и се включиха в протестите.
Антиправителствените демонстрации в Сърбия продължават повече два месеца. Протестиращите настояват президентът Александър Вучич и правителството да поемат отговорност за трагедията през ноември в Нови Сад, когато при срутването на козирката на жп гарата загинаха 15 души, предаде БНТ.


