BG EN

На четири очи! Президентът на Турция се срещна с лидера на Палестинската автономия в Анкара

СВЕТЪТ ДНЕС

На четири очи! Президентът на Турция се срещна с лидера на Палестинската автономия в Анкара

8923
на 29.08.2017
На четири очи! Президентът на Турция се срещна с лидера на Палестинската автономия в Анкара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турският президент Реджеп Ердоган се е срещнал с лидера на Палестинската автономия Махмуд Абас в Анкара, предава Ynetnews, цитиран от Фокус.

препоръчано

Двамата лидери са изразили подкрепата си за решаването на израелско-палестинския конфликт на принципа за двете държави, който предвижда независима Палестина със столица Ерусалим.

Ердоган е заявил, че „ключът към успеха е в защитата на правата на палестинците“.

Той е добавил, че Израел трябва да прекрати „опитите за окупация“, които „подкопават изпълнимостта на принципа за двете държави“.

Реджеп Ердоган е подчертал, че Турция подкрепя решение на базата на принципа за две държави с границите от 1967 година.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК