BG EN

НЕВЕРОЯТНА ДРАМА: ППДБ удариха Бойко в леговището на "Бистришките тигри"

Епицентър

НЕВЕРОЯТНА ДРАМА: ППДБ удариха Бойко в леговището на "Бистришките тигри"

87530
на 31.10.2023
НЕВЕРОЯТНА ДРАМА: ППДБ удариха Бойко в леговището на Бистришките тигри
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отпадането на Антон Хекимян от балотажа кметските избори в София не е най-болезненият удар, който лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов трябва да понесе.

препоръчано

Бившият премиер изгуби леговището на своите футболни "тигри", с които от години пише история и на терена.

В село Бистрица, което е част от Столична община, бившият футболист и кандидат на ГЕРБ Георги Амзин загуби вота срещу опонента си от ППДБ Самуил Попов. 

Игралият заедно с Борисов, стигал и до ЦСКА футболист отстъпи още на първия тур. При 100% обратотени протоколи кандидатът на коалицията на Кирил Петков и Христо Иванов събра 50,45% от гласовете. ЦИК обяви, че процентите за Амзин са 38.47%

В Бистрица 210 души или 11,08% от участвалите във вота са отбелязали в бюлетината, че не подкрепят никого, отбелязва "Телеграф". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК