BG EN

Невиждано спокойствие в парламента – Сидеров отсъства вече втори ден

ЧАС ПИК

Невиждано спокойствие в парламента – Сидеров отсъства вече втори ден

6576
на 13.06.2013
Невиждано спокойствие в парламента – Сидеров отсъства вече втори ден

Депутатите му дишат по-спокойно и не се озъртат враждебно около себе си

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втори ден е особено спокойно в кулоарите на парламента. Причина – Волен Сидеров го няма. Злите езици говорят, че Волен води задкулисни преговори за свои назначения във властта.

препоръчано

Интересното е, че от Народното събрание отсъстват и репортери от вражеската телевизия „Скат“. Възможно е шефът на телевизията да е дал почивка на измъчените си журналисти, търпящи невиждана агресия от страна на депутатите на „Атака“, които от своя страна бранят като ястреби лидера си от неудобните въпроси.

В парламента обаче е шефът на охраната на Волен Сидеров, който според РЗС пътува всеки ден от Самоков с група гардове, за да го пази от нападения. Тук са и някои от депутатите на „Атака“, които са леко неориентирани в отсъствието на своя шеф. За сметка на това дишат по-спокойно и не се озъртат толкова враждебно около себе си.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК