ГОРЕЩО
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
КУЛМИНАЦИЯ НА ИНТРИГАТА В ПП-ДБ: Разцепва ли се коалицията в новото НС
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хората над 40 години трябва да се ваксинират. Такова мнение изрази неврохирургът доц. Красимир Минкин пред Би Ти Ви. Според него хората са плашени и се създава психоза. Това е довело до късна диагностика и висока смъртност през ноември.
препоръчано
Според него сегашните ваксини може и да не са най-добрите, но дават 95 процента успеваемост, докато 0,5 процента е смъртността от коронавирусната инфекция, а при хора над 65 години и много повече.
Според доцента е щяло да е по-добре ваксината да е на проеинова основа, но за това се изисква повече време. И това ще е фактор за отчитане на страничните ефекти.
свързани новини
Ще трябва да свикнем да живеем с мерките още поне една година, смята Минкин.
Вдигнаха въздушната линейка за работник с откъсната ръка
13052
на 28.04.2026
ЗАРАЗАТА: 191 станаха болните с морбили
6225
на 28.04.2026
МАЛКО ЮНАЧЕ: Бебето с 1 000 000 левкоцити беше изписано от ИСУЛ
13511
на 27.04.2026


