ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Напрежение в три бобовдолски села заради тежки камиони с въглища, които минават през населените места, за да снабдят ТЕЦ-а.
препоръчано
Жителите на Големо село, Мало село и Мламолово се оплакват, че от интензивното движение започват да се появяват пукнатини по някои от къщите, пътят също се разрушава, показва БНТ.
Местните хора вече са пристъпили към събиране на подписи в нарочна подписка срещу преминаването на тежките камиони.
Без тежки камиони по пътя Пловдив-Смолян и магистрала "Тракия"
7494
на 27.12.2015
По празниците забраняват движението на тежки камиони по основните пътища
5424
на 23.12.2015
Без тежки камиони от Пловдив за Смолян и Харманли
6954
на 28.12.2014


