ГОРЕЩО
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ЧАС ПИК
Недялко Йорданов и Георги Мишев наградени с най-високата степен на "Златен век" за 24 май
10717
на 21.05.2015
С най-високата степен на наградата „Златен век” – огърлие, грамота и парична награда, бяха удостоени поетът Недялко Йорданов и писателят Георги Мишев. Отличието е в чест на 24 май и се връчва от културния министър Вежди Рашидов, предаде „Фокус”.
Осем творци бяха наградени с друга степен на „Златен век” - звезда, грамота и парична награда. Сред тях беше директорът на Националния исторически музей проф. Божидар Димитров.
Със „Златен век” и печат на Симеон Велики, грамота и парична награда бяха наградени 33-ма творци. Сред тях имаше актьори, писатели, художници, реставратори, библиотекари, педагози, пианисти, критици и археолози. Грамота и парична награда получиха 9 творци. Сред тях бяха братята Хасан и Ибрахим и малката певица Крисия Тодорова.
препоръчано


