ГОРЕЩО
ПАНИКА НА "САН СТЕФАНО" 29: БНТ чака масово преселение от бТВ заради нова шефка
Министър Шишков за незаконното строителство край Варна :Всички институции са били с "широко затворени очи"
50 НЮАНСА СИВО! Коцев не просто е знаел, а е съучаствал на украинската мафия, колкото и да се прави на жертва. Язък за петроханския мерак да го пробват за президент
БАБА И ВНУЧЕ: Цветанка Ризова преподаде уроци на нелепото девойче Бодакова, което жестоко се изложи с небивалици за Сарафов
Край на опашките за билети в София: Пуснаха ново приложение за градския транспорт през телефона (СНИМКИ)
Намерил пистолета случайно, твърди братовчед му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
19-годишен младеж загина изключително нелепо докато си прави селфи. Делеон Алонсо Смит от Хюстън се прострелял смъртоносно докато си правил снимка с огнестрелно оръжие, съобщава Си Ен Ен.
препоръчано
По невнимание Смит се прострелял в гърлото. Семейството му е в шок след нелепия инцидент.
„Чувството е ужасно. Не е за вярване. Вчера беше рожденият ми ден и той дойде да ми честити, а днес чух тази ужасна новина”, сподели бабата на момчето.
Братовчедът на Смит е бил в съседната стая, когато станал инцидентът. Той разказал на полицията, че двамата намерили пистолета предишния ден.
свързани новини
Играчка-плачка! Селфи с гърмяща змия прати мъж в болница
24326
на 27.08.2015
Зловещо, но доходоносно: Селфи с труп носи пари
9811
на 17.08.2015
Загиналият младеж утре трябвало да постъпи в колеж.
ООН: Вълната от горещини в Европа е жестоко напомняне за климатичните промени
1846
преди 12 минути
Учени бият тревога: Климатът прави салмонелата по-опасна
2880
преди 29 минути
Иран обяви възможна сделка със САЩ за Ормузкия проток , Белият дом: Измислица!
3492
преди 42 минути
"Можете да говорите с него и да изнася концерти": "Съживяват" Ози Озбърн с AI аватар
5117
преди 57 минути


