BG EN

Неодобреният чилиец от "Левски" бележи в контрола за Черно море

Футбол

Неодобреният чилиец от "Левски" бележи в контрола за Черно море

4443
на 06.09.2014
Неодобреният чилиец от Левски бележи в контрола за Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неодобреният от Левски чилиец Маурисио Гомес вкара гол за Черно море в контрола с дублиращия тим на отбора, която завърши с победа 3:0 за първия тим, предаде ТВ7.

препоръчано

Другите два гола в двубоя, който се игра в две полувремена по 40 мин., вкараха Симеон Райков и Иван Коконов.

Южноамериканецът изкара проби и в Левски, но след няколко дни не бе одобрен от спортно-техническия щаб на "Герена". Гомес игра 70 минути за дубъла, а в последните десетина и за представителния тим на Черно море, когато реализира гол.

Треньорът Никола Спасов все още не е взел решение дали да вземе нападателя Гомес. Полският халф Марчин Бругхард пък е бил харесан и вероятно ще подпише с тима.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК