ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на България Силвано Пранди няма да може да разчита на опитния разпределител Георги Братоев за предстоящата олимпийска квалификация в Берлин. Състезателят страда от контузия, която се е обострила в последните дни и Жоро Братоев няма да може да бъде на сто процента за важния квалификационен волейболен турнир.
Състезанието в Германия се очертава изключително класно и трудно, а отсъствието на опитен и доказан играч като Георги Братоев може да се счете като тежък удар по "лъвовете". Националите ни стартират в група "Б" срещу Франция на 6 януари, а в следващите два дни са двубоите ни срещу Холандия и Сърбия.
препоръчано
Любо Ганев отсече: Силвано Пранди е...
25785
на 26.10.2019


