ГОРЕЩО
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бързо производство за възпрепятстване на служител на реда да изпълни задълженията си по служба е започнато в полицейското управление в Павликени.
Вчера следобед в града екип на местното полицейско управление е предприел проверка на лек автомобил СААБ.
При подаване на сигнал със стоп палка водачът не изпълнил полицейското разпореждане и продължил движението си до Бяла черква.
Там униформените установили, че зад волана е 17-годишно момче от същия град. По случая е започнато бързо производство.
препоръчано
Бял мерцедес си спретна нощна гонка с полицията в Бургас
15191
на 15.06.2020
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Гонка в центъра на София завърши с арест (СНИМКИ)
36494
на 14.06.2020
ПОСРЕД БЯЛ ДЕН: Бясна гонка между полицията и "Порше" в София (СНИМКИ)
137361
на 12.06.2020
Тийнейджър си спретна гонка с полицията, спират го с изстрели
27329
на 12.06.2020


