ГОРЕЩО
ЦСКА може да повали Локомотив Пловдив и да вдигне Купата
Правителството сменя шефката на Агенцията по вписванията
Милен Русков ги разби: ПП/ДБ-йските ментета посягат към успеха на Дара - оня палячо ДС Васко се прегръща с нея, а от Варна пристигнал и ДБ-йският подсъдим шмекер
ПИК TV! Антон Кутев защити предложенията на "Прогресивна България" за Народното събрание: Тези правила важеха допреди 4-5 години. Единствената ни цел е да... (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК! Проговори прокурорката, изместена от Теодора Георгиева: Никога не съм заявявала отказ да заема поста европейски прокурор
43-годишна жена от Бургас е открита в безпомощно състояние от майка си в апартамент в к-с „Лазур“. Установено е, че жената е пребита от 49 годишния мъж от Бургас, с когото тя живеела на семейни начала. Жената е отведена в Центъра за спешна медицинска помощ в Бургас, където са установени множество фрактури и натъртвания. Насилникът е обявен за издирване от полицейските служители. Причините за възникналия инцидент са в процес на изясняване. По случая в Пето Районно управление «Полиция» – Бургас е образувано досъдебно производство.
препоръчано


