ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК TV! Пълен абсурд - правителството оцеля на вота на недоверие, въпреки че вече подаде оставка (СНИМКА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Правителството падна. Росен Желязков: Подаваме оставка! (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Росен Желязков хвърля оставка
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Какво се случва? ИТН поиска почивка точно преди гласуването на вота на недоверие
ГОРЕЩО В ПИК TV! Кирил Добрев побесня след провокацията на Денков: Тези политически шарлатани довчера искаха да участват във властта, предлагаха министри и искаха постове (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нигерия води преговори с групировката „Боко Харам“ относно над 200 похитени ученички, пише "Уошингтън Поуст".
препоръчано
„Президентът на Нигерия Мухамаду Бухари заяви, че правителството води преговори с членове на групировката „Боко Харам“ .Опитваме се да се уврим, че лицата, с които преговаряме са истински лидери на групировката“, заяви говорителят на нигерийското правителство Феми Адесина.
По-рано тази година армиите на Чад и нигерия освободиха стотици пленници, държани от „Боко Харам“, но нито една от ученичките, отвлечени през април 2014 година от Чибук , не беше сред освободените. „Боко Харам“ използва десетки момичета при последната вълна атентати в Нигерия, Чад, Камерун и Нигер.
свързани новини
Най-малко 26 души са убити при нападение на "Боко Харам" в Нигерия
5575
на 03.09.2015
Руски Ил-76 се разби в Африка
14004
преди 20 часа
Судански военен самолет се разби при опит за кацане
8492
на 10.12.2025
Преврат: Военни в Бенин обявиха, че правителството на страната е разпуснато
11058
на 07.12.2025


