ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При операция на военните в Нигер са били ликвидирани 38 бойци на групировката "Боко Харам". Това са съобщили от военното министерство.
препоръчано
Ранени са двама нигерийски военни. Операцията и боевете са се водили през последните дни в югоизточната част на страната.
Терористичната групировка от 7 години се опитва да създаде ислямска държава Африка, като при бунтовете са били убити около 20 хил. души, разселени са били повече от 2 млн. души, а боевете са разпространиха в Нигерия, Камерун, Чад и Нигер.
свързани новини
Петима убити при нападение на „Боко Харам“
9746
на 04.09.2016
ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ! "Боко харам" принудили 38 нигерийчета да се взривят
15389
на 26.08.2016
Групировката е отговорна и за серия отвличания. Засегнатите държави организираха и обща армия, която съвместно да се бори срещу общия враг.


