BG EN

Ники Митов: "Левски" ще се оправи с обединение на фенове и ръководство

Футбол

Ники Митов: "Левски" ще се оправи с обединение на фенове и ръководство

27327
на 27.02.2017
Ники Митов: Левски ще се оправи с обединение на фенове и ръководство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наставникът на Септември (София) Николай Митов заяви, че е не иска да вижда Левски в това състояние, в което се намира в момента. Бившият треньор на 26-кратните шампиони на България отказа да коментира ситуацията при "сините" след победата с 2:1 над Поморие, която изведе тима му на първо място във Втора лига, но все пак сподели следното: "Не искам да коментирам Левски. Знам, че ще се оправи с обединение на фенове и ръководство. Израснал съм в този клуб и не искам да го виждам такъв, но знам, че ще се оправи", каза треньорът на Септември.

44-годишният специалист бе начело на тима през пролетта и лятото на 2013 година, като записа девет победи, четири равенства и само една загуба. Две от тези равенства обаче се оказаха фатални за него и клуба, тъй като при едното Левски загуби финала за Купата на България с Берое след изпълнение на дузпи, а с второто изпусна титлата на България, след като "сините" стигнаха само до 1:1 със Славия в последния кръг от първенството.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК