BG EN

Ники Михайлов се насочва към Евертън, Фиорентина си взе друг вратар

Световен футбол

Ники Михайлов се насочва към Евертън, Фиорентина си взе друг вратар

3521
на 21.07.2013
Ники Михайлов се насочва към Евертън, Фиорентина си взе друг вратар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фиорентина ще избере да се подсили със стража на Каляри Майкъл Агаци и Николай Михайлов може да се преориентира към шанса да отиде в Евертън, твърдят холандските медии.

препоръчано

Те цитират агента на ФИФА Винченцо Морабито, който е особено уважаван в Италия.

Според него 29-годишният вратар на Каляри ще бъде купен от "виолетовите" заедно със съотборника си Раджа Наинголан. Преговорите са доста напреднали.

Така стражът на Твенте Михайлов, който също разговаряше с Фиорентина, може да се преориентира към другия тим, който имаше сериозен интерес към него - Евертън.

Там българинът обаче ще трябва да се бори с титуляра Тим Хауърд и новото попълнение Жоел Роблес. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК