BG EN

Николай Бареков избухна: Москов бленува за втори мандат, а джуджето Радан Кънев обяснява какво мощно копеле е! И Берберян е в играта!

ЧАС ПИК

Николай Бареков избухна: Москов бленува за втори мандат, а джуджето Радан Кънев обяснява какво мощно копеле е! И Берберян е в играта!

12742
на 26.07.2015
Николай Бареков избухна: Москов бленува за втори мандат, а джуджето Радан Кънев обяснява какво мощно копеле е! И Берберян е в играта!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Макар и от чужбина, с просто око се вижда кризисният ПР на псевдореформаторите след унизителното им съглашение с ДПС", написа на страницата си във "Фейсбук" Николай Бареков.

препоръчано

"За целта са впрегнали Харалан, Търкалан, Дартанян и Берберян да надуват пара в свирката на неслучилата се реформа и да обясняват не как ги е победил Местан, а как е победила демокрацията и любовта между Радан и Местан в парламента. Светещото момче Петър Москов, след като се прегърнаха с ДПС, вече бленува за втори мандат, а джуджето Радан Кънев обяснява какво мощно копеле е и как гигантски се е преборил с Борисов и Пеевски", пише евродепутатът.

И допълва: "Истината е, че тези копелета са достатъчно интелигентни, за да разберат, че бай Местан онзи ден ги качи на шейната и я засили по надолнището. Каквито и глупости да продължават да ръсят по поръчковите предавания в защита на нелепата си рИформа, краят на копелетата, освен че е близък, е и фатално неизбежен".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК